| Competition | 1994 Asian Games |
|---|---|
| Venue |
Hiroshima
|
| Held | 8 October 1994 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Altymyrat Orazdurdyýew bodyweight: 75.24 kg |
340.0 | |||
| 🥈 | Hideo Mizuno bodyweight: 75.26 kg |
325.0 | |||
| 🥉 | Mital Sharipov bodyweight: 75.66 kg |
320.0 |