| Competition | 2013 Pacific Mini Games |
|---|---|
| Venue |
Mata-Utu
|
| Held | 5 September 2013 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | David Katoatau bodyweight: 101.90 kg |
145 | |||
| 🥈 | Petelo Lagikula bodyweight: 101.40 kg |
125 | |||
| 🥉 | Wilford Vea bodyweight: 103.26 kg |
125 |