| Competition | 2013 Pacific Mini Games |
|---|---|
| Venue |
Mata-Utu
|
| Held | 3 September 2013 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Seruwaia Malani bodyweight: 46.80 kg |
114 | |||
| 🥈 | Claudine Yu bodyweight: 47.97 kg |
110 | |||
| 🥉 | Gillian Ovia bodyweight: 46.58 kg |
100 |