| Competition | 1994 Asian Games |
|---|---|
| Venue |
Hiroshima
|
| Held | 4 October 1994 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 3 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Lei Li bodyweight: 63.68 kg |
225.0 | |||
| 🥈 | Kuo Shu-Fen bodyweight: 63.48 kg |
210.0 | |||
| 🥉 | Yuriko Takahashi bodyweight: 62.92 kg |
200.0 |