| Competition | 2015 Pacific Games |
|---|---|
| Venue |
Port Moresby
|
| Held | 7 July 2015 |
| Status | Medal |
| Competitors | 3 |
| Countries | 2 |
| Pos | Athlete(s) | Country | Mark | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 🥇 | Petunu Opeloge bodyweight: 84.79 kg |
311 | |||
| 🥈 | Malek Chamoun bodyweight: 84.81 kg |
311 | |||
| 🥉 | Liam Larkins bodyweight: 84.99 kg |
284 |